فروش حرفه ای سرور HPE فروش حرفه ای سرور HPE .

فروش حرفه ای سرور HPE

چرا سرورهای HP را پیشنهاد می کنیم؟

سرورهای HP پرفروش ترین سرورهای جهان است. در داخل هر کدام از این سرورها، قطعات اصلی مثل رم DDR4، حافظه و منابع تغذیه وجود دارد. این قطعات برای بهترین کارایی در واحدهای کاری مختلف و با قابلیت اطمینان بالا طراحی شده اند. سرورهای HP با توجه به گوناگونی قطعات داخلی ( از ساده ترین و کوچکترین تا سایزهای متوسط و تجاری (SMB) تا بزرگترین دیتاسنترها) بهترین انتخاب برای بخش های IT هستند. نسل های جدید سرورهای HP همواره در جهت بالا بردن کارایی و قابلیت اطمینان بیشتر بوده است.

دلایل کیفیت بالای این سرورها را می توان در حوزه های زیر خلاصه کرد:

طراحی: سرورهای HP طوری طراحی می شوند که حداکثر کارایی و اطمینان را برای جلوگیری از down شدن داشته باشند. تمامی قطعات داخلی توسط خود HP در پروسه ای مدت دار تست و سپس ارائه می شوند.

 

کاربر محور: بخش تحقیقات و توسعه این شرکت همواره تجربه کاربران مختلف را در محصولات جدید لحاظ می کند. اینکه کاربران چه نیازها و انتظاراتی دارند.

افزایش قابلیت تست توسط کاربر: تمام سرورها و قطعات آن قابلیت تست توسط کاربر را دارند. این ویژگی، باعث افزایش قابلیت اطمینان، ایجاد همکاری، رسیدگی به خطاها و بازیابی می شود.

 

ابزارهای مدیریت سرور و فریم ورها: تکنولوژی iLO راهی برای پیکربندی (configuration)، نگهداری، نصب و راه اندازی است. این قابلیت باعث کاهش هزینه ها برای اپراتور در مقایسه با دیگر سرورها می شود. همچنین به روز رسانی هوشمند (Smart Update Manager (SUM)) عملیات پیچیده فرم ور و نرم افزارهای نگهداری را آسانتر می کند. این ابزار مدیریتی، نیاز حضور مدیر شبکه در دیتاسنتر را بسیار کاهش داده و ارتباط مدیریتی امنی را برقرار می کند.

 

Firmware BIOS: همچنین Firmware BIOS ها برای بالا بردن کارایی و قابلیت اطمینان قطعات بهینه شده اند.

 خرید سرور HP

علاوه بر موارد فوق دلایل زیادی وجود دارد که سرورهای HP را به محبوب ترین برند سرور در جهان تبدیل کرده است. پر واضح است که محصولات این شرکت صرفا محدود به سرور نمی باشد و محصولات دیگری مانند Storage ها را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

پیشنهاد رسام سرور برای بهترین کارایی شرکت یا سازمان شما استفاده از سرورهای شرکت HP است.

 شرکت رسام سرور ، رایج ترین و پرکاربردترین سرورهای اچ پی را برای نیاز شما فراهم خواهد کرد.

با ما تماس بگیرید: 02191003839


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۲:۲۹ توسط:نوید موضوع: نظرات (0)